Biała Podlaska. Młodzicy Serbinowa mistrzem województwa lubelskiego

Mateusz Kowalski
UKS "Serbinów" Biała Podlaska
Złoty Medal oraz tytuł mistrza województwa lubelskiego w kategorii młodzików trafił do siatkarzy z UKS "Serbinów" Biała Podlaska.

W dniu 05.03.2022 w Lublinie odbył się V, a zarazem ostatni Turniej o Mistrzostwo Województwa Młodzików. Dla zawdników z UKS "Serbinów" był to dzień pełen zwycięstw - pokonali kolejno: 2:0 MKS Kraśnik, 2:1 TPS Lublin i 2:1 UKS Olimp Opole Lubelskie dzięki czemu uplasowali się na na I miejscu. Skład zespołu tworzą uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Białej Podlaskiej.

Radość naszych siatkarzy była podwójna. Jako, iż był to ostatni turniej, dokonano podsumowania Ligi Wojewódzkiej Młodzików. To oni zdobyli ZŁOTY MEDAL I TYTUŁ MISTRZA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO W KAT. MŁODZIK - relacjonuje Klub UKS "Serbinów" Biała Podlaska

Jak przekazuje klub, zwycięstwo młodzików jest o tyle cenniejsze iż to oni, jako mistrz województwa będą organizatorami turnieju ćwierćfinałowego o mistrzostwo Polski. Odbędzie się on w Białej Podlaskiej w dniach 18-20 marca w hali ZSO nr 2 przy ulicy Leszczynowej 16.

Już teraz serdecznie zapraszamy na to sportowe wydarzenie wszystkich sympatyków i kibiców piłki siatkowej. - UKS "Serbinów" Biała Podlaska

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani