Tygodniowy przegląd prasy (Biała Podlaska, 7.02-13.02.2021), poznaj najważniejsze informacje z Białej Podlaskiej

N360
N360
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Białej Podlaskiej nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Białej Podlaskiej nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Białej Podlaskiej, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.02 a 13.02.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Turyści i naturyści nad Zalewem Zemborzyckim. Zobacz jak odpoczywaliśmy nad lubelskim zalewem w latach 90.!”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Biała Podlaska od 7.02 do 13.02.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Turyści i naturyści nad Zalewem Zemborzyckim. Zobacz jak odpoczywaliśmy nad lubelskim zalewem w latach 90.!

Turyści i naturyści nad Zalewem Zemborzyckim. Tak odpoczywaliśmy w latach 90. nad lubelskim zalewem! Pamiętacie jeszcze te beztroskie czasy? Aby zobaczyć archiwalne ujęcia kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Ponad 200 zakażeń koronawirusem w woj. lubelskim. Sprawdź najnowsze dane

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. Zdiagnozowano 6586 przypadków w kraju. Według danych ministerstwa w województwie lubelskim wyryto 265 kolejnych zachorowań.

📢 Koronawirus. Ozdrowieńcy z dziwnymi objawami. Skarżą się na cuchnące halucynacje 13.02.2021

Coraz więcej ozdrowieńców, którzy podczas infekcji COVID-19 stracili węch i smak skarżą się na nietypowe dolegliwości po pokonaniu choroby. Zdarza się, że ozdrowieniec zaczyna mylić smaki albo w ogóle ich nie rozpoznaje. Dla przykładu niektórzy mimo iż nie palą nieustannie czują dym papierosowy, dla innych z kolei nawet z woda z kranu ma nieprzyjemny zapach. W galerii przedstawiamy zaburzenie zapachowe jakie występują u osób, które pokonały koronawirusa. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 7.02-13.02.2021 Biała Podlaska: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Białej Podlaskiej. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 UOKiK sprawdza kotły na paliwo stałe. 12 modeli „truje”, dużo więcej ma błędy w dokumentacji

Podano wyniki kontroli kotłów na paliwo stałe w 2020 r. Choć walka z „kopciuchami” trwa od dawna, wciąż jest sporo do zrobienia.

📢 Najdroższe domy na olx w Białej Podlaskiej. Zobacz oferty w naszym mieście

Specjalnie dla was przygotowaliśmy oferty najdroższych domów w Białej Podlaskiej i okolicy. Ich ceny zaczynają się na 280 tys. zł, a kończą na kwocie przewyższającej milion! Zobaczcie zdjęcia domów, które zostały wystawione na sprzedaż przez bialczan. Aby przejść do galerii kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo, naciskając strzałkę lub przycisk NASTĘPNE. Ogłoszenia są aktualne na dzień 12.02.2021 r.

📢 Poradnia pocovidowa oblegana przez ozdrowieńców z województwa lubelskiego. Co im najczęściej dolega?

Ponad trzysta osób skorzystało już z tzw. poradni pocovidowej, która działa w szpitalu w Białej Podlaskiej. Przeznaczona jest dla ozdrowieńców, którzy zmagają się wciąż z powikłaniami po koronawirusie.

📢 Tak rodzi się nowe życie. Najlepsze zdjęcia porodów 2021. Niezwykłe fotografie przełamują tabu [18+]

Jak co roku przyznano nagrody w konkursie na najlepsze zdjęcia porodów. Również jak co roku fotografie budzą liczne kontrowersje. Wychodząc jednak z założenia, że "nic co ludzkie nie jest nam obce" warto zobaczyć, jak wielkim cudem są narodziny. Spośród 26 nagrodzonych fotografii prezentujemy 20. Zobacz je w galerii.

📢 Alimenciarze z woj. lubelskiego. To oni nie płacą na dzieci! Rozpoznajesz kogoś? Sprawdź

W myśl kodeksu karnego art. 209 dotyczącego uchylania się od obowiązku alimentacyjnego lubelscy funkcjonariusze poszukują osób, które zalegają z alimentami. Policja apeluje o zgłaszanie informacji o osobach poszukiwanych pod numerem telefonu 997 lub 112. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony poszukiwani.policja.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Kilkadziesiąt zgonów w Lubelskiem. Aż 18 z nich pochodzi tylko z jednego powiatu

W ciągu ostatniej doby w regionie zmarły 44 osoby z koronawirusem. Tylko jedna nie miała chorób współistniejących. W kraju zmarło 456 osób.

📢 Rząd luzuje obostrzenia. Co będzie otwarte od 12 lutego i na jakich zasadach?

Luzowanie obostrzeń. Co jest otwarte od 12 lutego? Znamy nowe obostrzenia dotyczące COVID-19. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, jakie branże zostaną odmrożone od piątku, 12 lutego. - To krok w stronę powrotu do normalności, do której chcielibyśmy dojść jak najszybciej - zapowiedział. Niestety nie wszystkie gałęzie gospodarki i życia społecznego zostaną otwarte. Pełną listę i szczegółowe zasady znajdziecie w galerii zdjęć.

📢 Prawie 7 tys. zakażeń koronawirusem w Polsce. W Lubelskiem ponad 300

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. Zdiagnozowano 6 930 przypadków w kraju. Według danych ministerstwa w województwie lubelskim wyryto 322 kolejnych zachorowań.

📢 Media bez wyboru. Protest mediów przeciwko nowej opłacie. List otwarty

Kilkadziesiąt redakcji w Polsce pisze list otwarty do władz Rzeczypospolitej Polskiej i liderów ugrupowań politycznych. Chodzi o nowy rodzaj podatku, którym mają zostać objęte media w naszym kraju. "To po prostu haracz, uderzający w polskiego widza, słuchacza, czytelnika i internautę, a także polskie produkcje, kulturę, rozrywkę, sport oraz media."

📢 Śnieżyce, korki, zasypane drogi. Atak zimy w regionie. Sprawdź raport o stanie dróg

W centralno-południowej części województwa prognozowane są bardzo intensywne opady śniegu. Grubość pokrywy śnieżnej może sięgać do 40 cm, a temperatura spaść nawet do 20 stopni na minusie. Od rana w Lublinie zamiecie śnieżne. Czytaj nasz raport na bieżąco.

📢 26 placówek w Lubelskiem zawieszono całkowicie lub częściowo. Wszystko przez koronawirusa. Sprawdź

Obecnie w 26 placówkach oświatowych na Lubelszczyźnie zawieszono częściowo lub całkowicie zajęcia stacjonarne z powodu wykrycia przypadków koronawirusa. Zamknięto przedszkole samorządowe w Kamionce (do 26 lutego), czy szkołę podstawową w Leśniowicach (do 12 lutego). Za to częściowo nauka zdalna została wprowadzona m.in. w przedszkolu specjalnym nr 11 w Lublinie czy w specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym nr 1 w Lublinie.

📢 Tych złodziei poszukuje lubelska policja. Rozpoznajesz ich? Zobacz

W myśl kodeksu karnego art. 279 dotyczącego kradzieży z włamaniem policjanci w województwie lubelskim apelują o zgłaszanie informacji o osobach poszukiwanych pod numerem telefonu 997 lub 112. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony poszukiwani.policja.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Walentynki 2021: Romantyczny masaż dla dwojga czy kąpiel w winie połączoną z degustacją. Jaki prezent na Walentynki w czasie koronawirusa?

By w Walentynki było romantycznie należy przygotować niespodziankę i zaskoczyć partnera. Poniżej w artykule pomysły na prezent dla ukochanej lub ukochanego.

📢 Kiedyś to był atak zimy! Do odśnieżania używano nawet czołgów. Zima stulecia w 1978 roku w Polsce

Mówicie, że mamy atak zimy? To w takim razie co powiecie na to? Zima stulecia w Polsce to czas przełomu roku 1978 i 1979 roku. Wtedy to za sprawą rzadko spotykanego układu wyżów i niżów, do naszego kraju zaczęły napływać lodowate masy powietrza. Atak tamtej zimy charakteryzował się dużymi różnicami temperatur i tak np. 31 grudnia w Białej Podlaskiej było -20.8 stopni Celsjusza, a w Międzybrodziu Bialskim temperatura wynosiła +8.7. Ulice i chodniki były zasypane całkowicie. Koniecznie zobaczcie!
Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Ponad 4 tys. zakażeń w Polsce, w tym 200 w Lubelskiem. Sprawdź najnowszy raport

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. Zdiagnozowano 4 029 przypadków w kraju. Według danych ministerstwa w województwie lubelskim wyryto 200 kolejnych zachorowań.

📢 Chełm. Inwestor z Kazachstanu poszukuje terenów inwestycyjnych pod utworzenie terminala kontenerowego, tzw. suchego portu

Przedstawiciel kazachskiego operatora logistycznego Ravil Nasyrov odwiedził w ubiegły piątek Chełm w związku z poszukiwaniem terenów inwestycyjnych pod utworzenie terminala kontenerowego, tzw. suchego portu. Inwestor jest wprawdzie zainteresowany współpracą na obszarze suchego portu przeładunkowego Małaszewicze, ale skierował swe kroki również do Chełma.

📢 Oferty pracy w Białej Podlaskiej i powiecie. Sprawdź aktualne ogłoszenia (luty 2021)

Na rynku pracy, pomimo obecnie panującej w Polsce sytuacji, pojawiają się coraz to nowsze oferty. Sprawdź w naszej galerii, jakie stanowiska można objąć w Białej Podlaskiej i powiecie. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

ZOBACZ KONIECZNIE

Szczepionka Johnson&Jonshon w Polsce wcześniej niż zakładano

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie