Przegląd stycznia 2021 w Białej Podlaskiej, najważniejsze wydarzenia miesiąca

N360
N360
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Biała Podlaska zmienił się  w styczniu 2021?
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Biała Podlaska zmienił się w styczniu 2021? CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w styczniu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Białej Podlaskiej najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Tak w poprzednich latach wyglądał Finał WOŚP w Lublinie i województwie. Zobacz zdjęcia!”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd stycznia 2021 w Białej Podlaskiej: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości ze stycznia 2021 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Tak w poprzednich latach wyglądał Finał WOŚP w Lublinie i województwie. Zobacz zdjęcia!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra co roku, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, w 2021 Finał ogranicza się do zbiórek pieniędzy i koncertów on-line. Zobacz, jak w poprzednich latach wyglądał Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

📢 Te osoby są poszukiwane za rozbój w woj. lubelskim, cz. III. Rozpoznajesz kogoś? Zobacz zdjęcia

W myśl kodeksu karnego art. 280 dotyczącego rozboju - kradzieży z użyciem przemocy lub broni palnej i niebezpiecznych narzędzi - lubelscy funkcjonariusze poszukują osób, które dokonały rozboju. Policja apeluje o zgłaszanie informacji o osobach poszukiwanych pod numerem telefonu 997 lub 112. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony poszukiwani.policja.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 WOŚP 2021 w Białej Podlaskiej. Gdzie znajdę najbliższą puszkę? Gdzie wpłacę pieniądze? Sprawdź mapę puszek

  1. Finał WOŚP zaplanowano na niedzielę, 31 stycznia 2021. Już teraz jednak mamy blisko 7 tys. miejsc w Polsce, w których można wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry i pomóc w zakupie sprzętu dla szpitali. W wielu sklepach i instytucjach znajdziemy puszki WOŚP, również w Białej Podlaskiej. Sprawdź, gdzie można wpłacić pieniądze. Publikujemy mapę stacjonarnych puszek oraz adresy.

Prasówka styczeń Biała Podlaska: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w styczniu uwagę czytelniczek i czytelników z Białej Podlaskiej. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Gdzie i jak zaszczepić się przeciw COVID-19 w Białej Podlaskiej? Zapisy, lista punktów - wszystko o szczepionce na koronawirusa

Ministerstwo Zdrowia opublikowało listę punktów szczepień przeciwko COVID-19. W Białej Podlaskiej jest ich obecnie osiem. Gdzie w Białej Podlaskiej znajdują się punkty szczepień przeciw koronawirusowi? Jak się zapisać na szczepienie? W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje o szczepionce na koronawirusa w Białej Podlaskiej.

📢 Dilerzy ścigani przez lubelską policję. Rozpoznajesz ich?

Lubelska policja poszukuje osób, które są ścigane za posiadanie, wprowadzanie do obrotu narkotyków oraz czerpanie z handlu środkami odurzającymi korzyści majątkowych. Oto zdjęcia i personalia dilerów z woj. lubelskiego, których szuka policja. Widziałeś któregoś z nich?

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Z tego możemy być dumni! Tymi produktami pochodzącymi z lubelszczyzny zachwycają się na świecie!

Z czego słynie Lubelszczyzna? Te produkty pochodzące z naszego regionu, ale zachwycają konsumentów z całego świata! Na ministerialnej Liście Produktów Regionalnych odnajdziemy ponad 80 wyrobów z województwa lubelskiego, my wybraliśmy jednak kilkanaście najbardziej rozpoznawalnych! Jakimi produktami zachwyca województwo lubelskie? Sprawdź sam! Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Rekordowe wygrane w loteriach Lotto w Białej Podlaskiej. Ile w grach losowych wygrywają bialczanie? Sprawdziliśmy!

Żeby wygrać trzeba grać! - mówi znany wszystkim slogan reklamowy, ale ile wysokich wygranych padło w ostatnich latach w Białej Podlaskiej? I które punkty okazały się być szczęśliwe? Sprawdź ile w loteriach Lotto wygrali bialczanie! Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Hospicjum w Białej Podlaskiej otrzymało uszyte przez więźniów poduszki

Domowy Szpital w Białej Podlaskiej otrzymał od bialskiego Zakładu Karnego poduszki specjalistyczne.

📢 Najtańsze samochody do kupienia w Białej Podlaskiej na OLX. To znane marki i prawdziwe okazje! Zobacz zdjęcia

Chcesz kupić dobry, używany samochód znanej marki w przystępnej cenie? Zajrzyj tutaj! Wybraliśmy 20 najtańszych samochodów w Białej Podlaskiej, które znaleźliśmy w serwisie OLX.pl. Wśród ofert można znaleźć prawdziwe okazje. Wszystkie zdjęcia pochodzą z portalu OLX z 26 stycznia 2021 roku, zamieściliśmy też linki do ofert sprzedaży. Zobacz galerię najtańszych samochodów do kupienia w Białej Podlaskiej. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE. 

📢 Terespolscy strażnicy graniczni udaremnili wwiezienie nielegalnych papierosów

Kolejną udaną akcję przeprowadzili strażnicy graniczni z Terespola. Udaremnili przewóz nielegalnych papierosów do kraju.

📢 Takiej ilości zakażeń w Polsce nie było od dawna! Najnowszy raport ministerstwa zdrowia

Ministerstwo zdrowia opublikowało najnowszy raport dotyczący nowych zakażeń koronawirusem. W ciągu minionej doby w Polsce potwierdzono 2 419 kolejnych zarażeń, a w województwie lubelskim - 78.

📢 Morsy opanowały dziś zalew w Majdanie Zahorodyńskim! Zobacz zdjęcia z niedzielnego morsowania

Morsy ze świdnickiego klubu "Lodołamacz" opanowały w niedzielę zalew w Majdanie Zahorodyńskim (powiat chełmski). Radości i zabawie nie było końca, a dobrych humorów nie zepsuła nawet mżawka i pochmurny dzień. Zobacz jak wyglądało dzisiejsze morsowanie! Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Reklama dźwignią handlu? Zebraliśmy najlepsze ogłoszenia sklepowe na Lubelszczyźnie i nie tylko!

Dobra reklama pomaga w rozkręceniu biznesu, ale co się dzieje gdy przesadzimy? Wtedy wszystko trafia do Internetu! Zobacz najśmieszniejsze ogłoszenia sklepowe nadsyłane przez klientów. Ktoś przesadził z marketingiem? Oceń sam przeglądając tę galerię! Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Te kobiety są poszukiwane przez lubelską policję za oszustwa. Sprawdź, czy je rozpoznajesz

Oto kobiety poszukiwane przez lubelską policję w myśl art. 286 § 1, czyli za oszustwa typu podstawowego. Wszystkie dane zawarte w galerii pochodzą ze strony poszukiwani.policja.pl. Sprawdź, czy rozpoznajesz którąś z nich. Jeśli tak, to skontaktuj się z policją pod numerem 997 lub 112. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Polskie rolniczki z Instagrama. Są mądre, piękne i zaradne. Każdy rolnik szuka takiej żony! Zobacz zdjęcia

Polskie rolniczki z Instagrama mogą zawrócić w głowie niejednemu mężczyźnie, nie tylko rolnikowi, który szuka żony. Są mądre, piękne i świetnie sobie radzą z każdą pracą. Zobacz, jakimi zdjęciami chwalą się na Instagramie. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE. 

📢 Biała Podlaska. Rezultaty tej interwencji policji okazały się być zaskakujące

Kierowca nie zastosował się do znaku STOP więc mundurowi postanowili zatrzymać auto do kontroli drogowej. Rezultat kontroli drogowej zaskoczył policjantów z Białej Podlaskiej.

📢 Fotoradary w woj. lubelskim. Podajemy wszystkie lokalizacje fotoradarów na Lubelszczyźnie!

Gdzie koniecznie zdjąć nogę z gazu i zachować szczególną ostrożność? Sprawdź czy znasz wszystkie lokalizacje fotoradarów w województwie lubelskim. Przedstawiamy pełną listę! Aby ją sprawdzić kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Najdroższe samochody do kupienia w Białej Podlaskiej na OLX. To znane marki i prawdziwe okazje! Zobacz zdjęcia

Chcesz kupić dobry, używany samochód znanej marki? Zajrzyj tutaj! Wybraliśmy 20 najdroższych samochodów w Białej Podlaskiej, które znaleźliśmy w serwisie OLX.pl. Wśród ofert można znaleźć prawdziwe okazje. Wszystkie zdjęcia pochodzą z portalu OLX z 21 stycznia 2021 roku, zamieściliśmy też linki do ofert sprzedaży. Zobacz galerię najdroższych samochodów do kupienia w Białej Podlaskiej. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE. 

📢 Tajemnicza śmierć dwojga bialczan. Policja i prokuratura badają przyczyny tragedii

Ciała dwóch osób znaleziono w jednym z mieszkań w Białej Podlaskiej. Sprawę bada policja i prokuratura. W ustaleniu okoliczności śmierci ma pomóc sekcja.

📢 Prof. Marian Zembala: Szczepienia są ratunkiem, nie mam żadnych wątpliwości. Wierzę, że pandemia uczyni nas trochę lepszymi ludźmi

Pierwsi seniorzy zostaną zaszczepieni przeciw COVID-19 już w poniedziałek, 25 stycznia. W piątek, 22 stycznia uruchomiona zostanie rejestracja kolejnej grupy seniorów, w wieku 70-79 lat. Wśród osób, które już się zaszczepiły jest wybitny kardiochirurg i dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca prof. Marian Zembala, który wraz z prof. Zbigniewem Religą przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. Choć ponad dwa lata temu sam przeszedł udar, nie miał wątpliwości przed przyjęciem preparatu. – Uważam, że szczepienia są ratunkiem i szansą na to, drodzy seniorzy, abyście mogli nadal żyć i cieszyć się razem z nami – przekonuje w rozmowie z Moniką Chruścińską-Dragan.

ZOBACZ KONIECZNIE

Szczepionka Johnson&Jonshon w Polsce wcześniej niż zakładano

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie