Praca dla dziennikarza portalu Nasze Miasto!

red
archiwum
Szukamy dziennikarza online do obsługi portalu Nasze Miasto. Miejsce pracy – Biała Podlaska, Łuków, Parczew, Radzyń Podlaski.

Zadania:

zbieranie informacji o charakterze lokalnym (wydarzenia, gospodarka, kultura, sport)
• przygotowywanie artykułów
• robienie zdjęć i materiałów wideo
• montaż materiałów wideo
• publikowanie przygotowanych przez siebie materiałów na portalu
• promocja materiałów na nośnikach zewnętrznych

Wymagania:

• znajomość warsztatu dziennikarskiego i umiejętność sprawnego pisania
• znajomość obsługi komputera
• mile widziane doświadczenie w pracy dziennikarskiej i redakcyjnej
• sumienność i zdolności organizacyjne
• umiejętność pracy w zespole
• komunikatywność
• dobra organizacja pracy i systematyczność

Oferujemy:
Jeżeli chcesz pracować w miejscu, gdzie …
• Staniesz się członkiem dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
• Będziesz współpracował z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach
• Panuje miła atmosfera w pracy
….. dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: [email protected] z dopiskiem REKRUTACJA.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)".Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wielki Piątek u Ewangelików. Opowiada bp Marcin Hintz

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!