Grudzień w Białej Podlaskiej: Przegląd prasy z listopada 2021 w Białej Podlaskiej, najważniejsze informacje miesiąca

Newsroom 360
Newsroom 360
Pora na przegląd listopada 2021? Z nami miesięczną prasówkę z Białej Podlaskiej nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd listopada 2021? Z nami miesięczną prasówkę z Białej Podlaskiej nadrobisz w kwadrans CC0
Udostępnij:
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w listopadzie czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Białej Podlaskiej najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Lubelszczyzna. W tych gminach zaszczepiło się najmniej mieszkańców przeciwko Covid-19. Sprawdź szczegółowe dane”?

Przegląd listopada 2021 w Białej Podlaskiej: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z listopada 2021 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Lubelszczyzna. W tych gminach zaszczepiło się najmniej mieszkańców przeciwko Covid-19. Sprawdź szczegółowe dane

Nie wszyscy korzystają z możliwości zaszczepienia się przeciwko Covid-19, mimo ciągłych apeli ekspertów, którzy podkreślają, że to właśnie szczepienia m.in. chronią przed ciężkim przebiegiem zakażenia koronawirusem. Sprawdziliśmy, gdzie w województwie lubelskim jest najmniej zaszczepionych mieszkańców. Jak wynika z danych zawartych na stronie www.gov.pl/web/szczepienia-gmin, w tych 10 samorządach z terenu Lubelszczyzny procent wyszczepienia jest najniższy. Sprawdź szczegółowe dane, klikając w przycisk „zobacz galerię” i przesuwając zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Plac Zamkowy w Lublinie: obrazy, porcelana, biżuteria. Tłumy na Lubelskiej Giełdzie Staroci. Zobacz fotorelację

Jak już się przyjęło – ostatnia niedziela miesiąca to Lubelska Giełda Staroci. Listopadowa wystawa zachęciła mieszkańców Lubelszczyzny by tłumnie pojawić się na placu Zamkowym. Obrazy, porcelana, biżuteria? Można było kupić wiele więcej! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo, naciskając strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Szukasz mieszkania w Białej Podlaskiej? Koniecznie zobacz te oferty!

Szukasz mieszkania na terenie Białej Podlaskiej? Koniecznie zobacz te oferty zamieszczone na portalu Otodom.pl! Aby zobaczyć oferty kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Zrób sobie prezent

miejsce #1

Xiaomi

Xiaomi Redmi 9A 2/32GB Szary

676,00 zł369,00 zł-45%
miejsce #2

Samsung

Samsung Galaxy A21s SM-A217 3/32GB Czarny

1 150,00 zł760,00 zł-34%
miejsce #3

Apple

Apple iPhone 11 64GB Biały

3 299,18 zł2 479,00 zł-25%
miejsce #4

Apple

Apple iPhone 12 Mini 64GB Niebieski Blue

3 762,91 zł3 045,00 zł-19%
miejsce #5

Apple

Apple iPhone 13 128GB Niebieski

4 695,00 zł4 049,00 zł-14%
miejsce #6

Poco

POCO X3 Pro 8/256GB Czarny

1 109,90 zł
miejsce #7

Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 9 4/128GB Szary

542,65 zł
miejsce #8

Xiaomi

Xiaomi Redmi 9 4/64GB Szary

452,17 zł
Materiały promocyjne partnera

Prasówka grudzień Biała Podlaska: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w listopadzie uwagę czytelniczek i czytelników z Białej Podlaskiej. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 58-letni Robert M. pseudonim Szopen został zatrzymany po 18 latach ukrywania się przed organami ścigania

Poszukiwany od 18 lat 58-letni Robert M. pseudonim Szopen jest podejrzany o udział w rozboju z użyciem broni, podczas którego sprawcy wykazali się dużym okrucieństwem względem pokrzywdzonych. Był poszukiwany na podstawie 3 listów gończych i Europejskiego Nakazu Aresztowania. Został zatrzymany na terenie Niemiec.

📢 Najlepsi okuliści w województwie lubelskim. Tych specjalistów poleca najwięcej pacjentów

Oto TOP 10 okulistów w województwie lubelskim. Tych specjalistów polecają pacjenci. Sprawdź, do kogo warto umówić się na wizytę, jeśli czujesz, że Twój wzrok nie ma się najlepiej. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje asortyment: sprzęt wojskowy do 20 zł? Zobacz, co możesz kupić w sklepie internetowym

Nie słabnie zainteresowanie asortymentem wojskowym. Choć miłośnicy militariów mogą odwiedzić stacjonarny sklep Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Łęczyńskiej 1 w Lublinie, to istnieje również możliwość skorzystania z ofert w sklepie internetowym (www.sklep.amw.pl). W tym artykule wybraliśmy ogłoszenia do 20 zł. Co możesz kupić od wojska do symbolicznych „dwóch dych”? Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Niezaszczepieni nie wejdą na uczelnię. To pierwsza taka decyzja

Akademia Nauk Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie nie wpuści na teren uczelni wykładowców, pracowników administracyjnych i studentów, którzy do końca listopada nie dostarczą certyfikatu poświadczającego szczepienie przeciw COVID-19.

📢 Powiat bialski. Holowanie „na podwójnym gazie”. Efekt? Kolizja z autobusem

Opel holowany przez kierowcę BMW zderzył się z autobusem miejskim. Jak się okazało, za kierownicą obu osobówek siedzieli pijani kierujący.

📢 Praca na Lubelszczyźnie. Zostań listonoszem lub pracownikiem sortowni. Poczta Polska szuka osób na te stanowiska. Kogo chce zatrudnić?

  • Jesteśmy największym pracodawcą w Polsce i Narodowym Operatorem Pocztowym. Zatrudniamy na umowę o pracę prawie 80 tys pracowników – czytam na stronie internetowej Poczty Polskiej. Jeśli szukasz pracy, to mamy dla ciebie podpowiedź. Spółka Skarbu Państwa poszukuje pracowników na terenie województwa lubelskiego. Kogo chce zatrudnić? Zobacz oferty. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Murem za mundurem. Dzieci podziękowały obrońcom granicy

Podziękowania w formie kolorowych laurek otrzymali policjanci za strzeżenie polskiej granicy od dzieci zamieszkujących tereny przygraniczne. Kilkadziesiąt kartek z życzeniami wpłynęło do bialskiej komendy oraz komisariatu w Terespolu.

📢 Nie dostosował się do warunków na drodze. Jazdę zakończył na słupie w pozycji pionowej

18-latek na łuku wypadł z drogi, ściął metalowe ogrodzenie, uderzył w drzewo, kończąc jazdę na elektrycznym słupie w pozycji pionowej. Prawo jazdy odebrał w sierpniu tego roku.

📢 Zmiany w organizacji ruchu w Białej Podlaskiej. Autobusy też kursują inaczej

W związku z aktualnie trwającymi pracami drogowymi na skrzyżowaniu ul. Janowskiej z al. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej wprowadzono nową organizację ruchu. Zmiany dotyczą także tras przejazdu komunikacji miejskiej.

📢 Seniorzy z Białej Podlaskiej uczcili swoje święto. Zobacz zdjęcia z obchodów Miejskich Dni Seniora

Podziękowania, prelekcje i część artystyczna. Za nami bialskie obchody Miejskich Dni Seniora. Jak świętowano? Zobacz zdjęcia z wydarzenia!

📢 Ranking "Rzeczpospolitej". Które samorządy z woj. lubelskiego znalazły się w pierwszej setce? Sprawdź!

Od 17 lat redakcja "Rzeczpospolitej" ocenia dokonania lokalnych władz w Polsce, pozwala wyłonić i pokazać samorządy, które najlepiej dbają zrównoważony rozwój. Zasady rankingu ustalane są przez kapitułę, w której skład wchodzą przedstawiciele organizacji samorządowych, pozarządowych, władz publicznych oraz przedstawiciele redakcji "Rzeczpospolitej". W ocenie brane są pod uwagę wskaźniki tj. finanse i rozwój, dbałość o mieszkańców, czyste środowisko czy zarządzanie. Gminy miejsko-wiejskie mogły uzyskać maksymalnie 107 punktów. Ocenianych było 878 miejscowości. W których gminach w woj. lubelskim, żyje się najlepiej? Sprawdź, które miejscowości znalazły się w pierwszej setce! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Domy na Lubelszczyźnie za półdarmo. Komornicy będą licytować te nieruchomości jeszcze w 2021 roku. „Cztery ściany” w okazjonalnej cenie

Kończy się 2021 rok. Jak zakończyć go miłym akcentem? Podpowiadamy: komornicy z województwa lubelskiego w listopadzie i grudniu będą licytować te nieruchomości. Jeśli planujesz zakup domu, to te „cztery ściany” mogą być twoje w okazjonalnej cenie. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Najlepsi chirurdzy w woj. lubelskim. Kogo polecają pacjenci? Poznaj ich opinie

Oto TOP 10 najlepszych chirurgów, którzy przyjmują pacjentów w województwie lubelskim. Zestawienie powstało na podstawie opinii wystawionych na stronie znanylekarz.pl. Pod uwagę wzięliśmy wyłącznie tych specjalistów, którzy cieszą się największą liczbą pozytywnych ocen. Przejdź do galerii i sprawdź, kogo polecają pacjenci. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Budowle-widma na Lubelszczyźnie. O istnieniu tych obiektów pamiętają tylko nieliczni mieszkańcy województwa lubelskiego. Zobacz zdjęcia

Kiedyś te obiekty były stanowiły nieodzowny element krajobrazu poszczególnych lubelskich miejscowości. Obecnie o ich istnieniu, pamiętają tylko nieliczni mieszkańcy naszego regionu. Gdzie się znajdowały i jaki był ich smutny koniec? Sprawdź! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Zielone plamy pojawiły się na Jeziorze Czarnym w powiecie parczewskim. Trwa akcja ratownicza

W piątek (12.11) po godzinie 14.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o zielonych plamach, które pojawiły się na Jeziorze Czarnym w powiecie parczewskim.

📢 Najlepiej zaszczepione gminy w województwie lubelskim. Tutaj przeciwko koronawirusowi zaszczepiła się ponad połowa mieszkańców

Apele dotyczące szczepień przeciwko koronawirusowi nie ustają. Sprawdziliśmy więc, jak prezentuje się poziom wyszczepienia w poszczególnych gminach w województwie lubelskim i na podstawie danych zawartych na stronie www.gov.pl/web/szczepienia-gmin przygotowaliśmy zestawienie TOP 10 lubelskich gmin z największą liczbą zaszczepionych mieszkańców. Poznaj najnowsze dane, klikając w przycisk „zobacz galerię” i przesuwając zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Powiat bialski. Jazda na magnesie zakończyła się wcześniej niż sądził kierowca ciężarówki. Grozi za to nawet do 5 lat więzienia

Nawet 12 tysięcy kary grozi przewoźnikowi, którego kierowca manipulował wskazaniami tachografu. Za ingerencję w działanie licznika drogi kierujący ciężarówką może trafić za kratki nawet na 5 lat.

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

Ruszyły zapisy na trzecie szczepienie dla młodzieży

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie