18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Nasza Loteria

Biała Podlaska i Sławacinek Nowy: wypadki na drogach, dwie osoby w szpitalu

Katarzyna Dziobek
materiały policyjne
W środę doszło dwóch niebezpiecznych wypadków na terenie Białej Podlaskiej i okolic. Z poważnymi obrażeniami przewieziono do szpitala 52-letniego rowerzystę i 15-letniego mieszkańca Huszlewa.

Około godz. 18 w Sławacinku Nowym 15-letni kierowca motoroweru próbował wymusić pierwszeństwo. Niestety kierujący samochodem BMW nie zdążył wyhamować. W wyniku kolizji nastolatka przewieziono do szpitala, rozpoznano u niego złamanie uda i podudzia lewego, uraz jamy brzusznej oraz uraz głowy. Policja przeprowadziła badania alkomatem, obaj kierowcy byli trzeźwi.

Kolejny wypadek miał miejsce w środę rano. Podczas wyprzedzania 52-letniego rowerzysty mieszkaniec gminy Biała Podlaska stracił kontrolę nad pojazdem i wjechał w rowerzystę. Poszkodowany doznał urazu kręgosłupa. W stanie ciężkim przewieziono go do szpitala. 39-letni kierowca Forda był trzeźwy.

od 16 lat
Wideo

Lucyna Nenow - wizyta prezydenta Dudy w Jaworznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bialapodlaska.naszemiasto.pl Nasze Miasto