AZS AWF Biała Podlaska: Przemysław Dąbrowski brązowym medalistą MP

SZUPTI
22-letni Przemysław Dąbrowski z AZS AWF Biała Podlaska wywalczył brązowy medal podczas młodzieżowych mistrzostw Polski w biegach przełajowych, rozegranych w Białymstoku.

Dąbrowski pokonał 7-kilometrową trasę w czasie 21.57, ulegając tylko Łukaszowi Oślizło z AZS AWF Katowice (21.11) oraz Damianowi Kabatowi z Zawiszy Bydgoszcz (21.53).

W rywalizacji kobiet blisko podium była Angelika Mach z AZS UMCS Lublin, która zajęła czwartą lokatę z czasem 15.27. Panie musiały pokonać dystans 4,5 km. Złoty medal zdobyła Matylda Szlęzak z AZS AWF Kraków (14.32), wyprzedzając Aleksandrę Gierat z GLKS Świdnica (14.52) i Annę Gosk z Podlasia Białystok (15.14).