Międzyrzec Podlaski: Dwóch nastolatków zatruło się czadem

Międzyrzec Podlaski: Dwóch nastolatków zatruło się czadem (© Tomek Koryszko/Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do śmiertelnego zatrucia czadem doszło w czwartek w miejscowości Zasiadki (gm. Międzyrzec Podlaski). Ofiara to 19-letni mężczyzna. Jego rówieśnik trafił do szpitala. Jego stan lekarze oceniają jako krytyczny.

Mężczyźni przebywali w pomieszczeniu mieszkalno-gospodarczym znajdującym się na terenie fermy drobiu. - 19-latkowie pracowali w gospodarstwie. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dogrzewali się piecykiem gazowym - tłumaczy Wojciech Lesiuk z Komendy Powiatowej Policji w Białej Podlaskiej. - Prawdopodobnie zatruli się tlenkiem węgla.

Około godz. 5.30 na miejsce wezwana została straż pożarna i pogotowie. Jednego z 19-latków nie udało się uratować, drugi został przewieziony do szpitala. - Jego stan lekarze określają jako krytyczny - dodaje Lesiuk.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!