(© Policja)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Metalowa szafa z bronią myśliwską i amunicją, telefony, pieniądze i dokumenty. To wszystko wynieśli złodzieje z domu jednorodzinnego na terenie gm. Ulan. Policjanci odzyskali już część skradzionych łupów.

Do kradzieży doszło 1 listopada. Złodzieje włamali się do domu mieszkalnego na terenie gm. Ulan. Z mieszkania ukradli metalową szafę, w której przechowywana była broń myśliwska z amunicją, różnego rodzaju dokumenty, telefony komórkowe oraz pieniądze. Właściciel oszacował straty na kwotę blisko 30 tys. zł.

Radzyńscy kryminalni zatrzymali już sprawców. To 24-letni i 28-letni mieszkańcy powiatu lubartowskiego oraz 36-letni mieszkaniec gm. Borki. Mundurowym udało się też odzyskać część skradzionego mienia.

U 24-latka policjanci znaleźli skradzione telefony. Mężczyzna wskazał też funkcjonariuszom miejsce w lesie, gdzie ukrył broń, a także miejsce, gdzie z kompanami zatopili metalową szafę.

Wobec 36-latka i 24-latka prokurator zastosował dozór policyjny. Radzyńscy policjanci ustalają, gdzie znajduje się jeszcze jedna broń myśliwska.

Mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!