pożar domu w Krzyczewie

W pożarze domu w Krzyczewie zginął 58-letni mężczyzna. (© AC/archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bialscy śledczy ustalają okoliczności pożaru w Krzyczewie (gm. Terespol). W sobotę w nocy spłonął tam drewniany dom. W środku odnalezione zostały zwłoki mężczyzny.

Bialscy strażacy dostali informację o pożarze domu w Krzyczewie kilka minut po północy. – Gdy strażacy dotarli na miejsce ogniem objęty był cały dom wraz z poddaszem – informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej. Drewniany budynek uległ spaleniu. Akcja trwała 5 godził. Z żywiołem walczyło 5 zastępów straży pożarnej.

Strażacy w zgliszczach odnaleźli zwłoki mężczyzny. – Prawdopodobnie są to zwłoki właściciela domu, samotnie mieszkającego 58-latka z gminy Terespol – mówi podkom. Wojciech Lesiuk z policji w Białej Podlaskiej.
Przyczyna pożaru na razie jest nieznana. Policja wstępnie wyklucza udział osób trzecich w zdarzeniu.Czytaj Kronikę policyjną Lubelszczyzny
Czytaj nasz luźny serwis - Z przymrużeniem oka


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!