Ulan: Złodzieje wynieśli szafę z bronią i amunicją

Metalowa szafa z bronią myśliwską i amunicją, telefony, pieniądze i dokumenty. To wszystko wynieśli złodzieje z domu jednorodzinnego na terenie gm. Ulan. Policjanci odzyskali już część skradzionych łupów.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© Policja)

Do kradzieży doszło 1 listopada. Złodzieje włamali się do domu mieszkalnego na terenie gm. Ulan. Z mieszkania ukradli metalową szafę, w której przechowywana była broń myśliwska z amunicją, różnego rodzaju dokumenty, telefony komórkowe oraz pieniądze. Właściciel oszacował straty na kwotę blisko 30 tys. zł.

Radzyńscy kryminalni zatrzymali już sprawców. To 24-letni i 28-letni mieszkańcy powiatu lubartowskiego oraz 36-letni mieszkaniec gm. Borki. Mundurowym udało się też odzyskać część skradzionego mienia.

U 24-latka policjanci znaleźli skradzione telefony. Mężczyzna wskazał też funkcjonariuszom miejsce w lesie, gdzie ukrył broń, a także miejsce, gdzie z kompanami zatopili metalową szafę.

Wobec 36-latka i 24-latka prokurator zastosował dozór policyjny. Radzyńscy policjanci ustalają, gdzie znajduje się jeszcze jedna broń myśliwska.

Mężczyznom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


red red
źródło: Naszemiasto.pl

Więcej na temat

Komentarze (0)

avatar
Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię